O nás

Deset kilometrů od Žďáru nad Sázavou se nachází obec Nové Dvory, v jejímž centru stojí unikátně opravená zemědělská usedlost z 1868 roku, která díky uzavřenému dvoru je oázou klidu a pohody, přestože je u silnice.
K pronajmutí je kompletně vybavené studio či apartmán. K dispozici je maximálně 8 lůžek. Každá jednotka má kuchyňský kout s vařičem, lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Na vyžádání je pekárná, remoska, žehlička či minipračka. Sociální zařízení je se sprchou či vanou. Interiéry jsou vybaveny novým nábytkem.
K dispozici ubytovaným je rozsáhlý, zatrávněný dvůr s miniparkovištěm, venkovním posezením s grilem či ohništěm. Malí návštěvníci ocení dětský koutek s trampolínou. V letních měsícíh je možné využívat bazén, který si hosté udržují sami. V zimě přijde vhod sauna či miniposilovna. K dispozici je stolní tenis, šipky, stolní kopaná a další stolní hry. Od léta 2012 připojení k internetu.
Stravování je možné v 500 m vzdálené restauraci.
V blízkém okolí je možnost koupání (řeka, koupaliště, bazén či aquapark), pronajmutí tenisových kurtů, či booling. Řada běžkařských, cyklistických či turistických tras nabízí aktivní odpočinek. Vydatná svačina v některé venkovské rodinné hospůdce je vítaným doplňkem k dokonalému prožitku. Asi 400 m je nově vybudovaná cyklostezka romantickým údolím řeky Sázavy, která je vhodná především pro in - line bruslení (10 km).
V podzimních měsících jsou nedaleké lesy rájem houbařů.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.